אודות איי סרף I-SURF

 

הסיפור שלנו

“את הגל הראשון תפסתי בגיל 12, או שאולי יותר נכון לומר הוא תפס אותי. בזמן שגלשתי תחושה חדשה של אושר הציפה אותי, ומרגע זה גלישה נהייתה חלק מסגנון החיים שלי.”

מישהו מאוד חכם פעם אמר “אושר הוא אמיתי כשחולקים אותו”, ולכן אני מאוד שמח לחלוק אתכם את החוויה המיוחדת במינה, בבית ספר לגלישה I-Surf.

אנחנו מאמינים שגלישה זה לא רק ספורט, אלא דרך חיים, המקנה לנו ערכים חשובים כמו כבוד הדדי, בטחון עצמי, בריאות ודאגה לסביבה שלנו. החזון שלנו זה לחנך דורות של תלמידים  שישאפו להיות טובים יותר כלפי עצמם וסביבתם.

“I-Surf” הוקם בשנת 2010 ע”י גולש מקצוען גיל זילכה (33) שמתחרה כבר כעשור בסבב הארצי והעולמי. בית הספר פועל באישור משרד החינוך, הרשות המקומית ובשיתוף פעולה עם Billabong ישראל.

גיל זילכה

גיל שהחל את הקריירה שלו אי שם בשנות ה-90, נותן את כל כולו לספורט ולמצוינות ועל כך זכה על הוקרות ותארים רבים:

2002 – חבר נבחרת ישראל אליפות העולם דרבן דרום אפריקה.
2003 – אליפות ישראל הילטון תלל אביב מקום 1.
2005 – אליפות ישראל בנתניה REEFF PRO מקום 1 וחבר נבחרת ישראלל אליפות אירופה בפורטוגל.
2006 –  גולד קוסט אוסטרליה מקום 33 בסבב השנתי.
2007 – אליפות ישראל בגלישת גליםם ספיידר פרו מקום שני.
2008 – חבר נבחרת בילבונג ישראלל אליפות עולם BILLABONG CLOUDD 9 פיליפינים.
2009 – אליפות ישראל בנהריהה BILLABONG UP NORTH מקוםם 3. אליפות ישראל הילטון תל אביב מקום 3. אליפות ישראל בגלישת גלים Blitz Pro 2009 מקום 1.
2009-2013 – אות הוקרה מעירייתת נתניה “ספורטאי מצטיין”.

והרשימה עוד ממשיכה…

בוגר בית הספר למאמנים בספורט “מכון וינגייט”.
מדריך לכושר גופני ובריאות.
בעל נסיון של 10 שנים בהדרכת גולשים צעירים ומבוגרים.

כפי שכבר הבנתם מדובר באדם מסור ומקצועי. זה בא לידי ביטוי באיכות ההדרכה, אך אל תתנו לכל התארים לבלבל אתכם, גיל הוא אדם מאוד צנוע, סובלני, עם אהבה גדולה לים והדרכה.

דריה זילכה

שמי דריה ואני בת 29. גיליתי את הגלישה בגיל 19 ומאז אני לא יכולה להפסיק. חייתי וגלשתי בהוואי במשך שנה שלמה, אחר כך באוסטרליה במשך חצי שנה ולאחרונה יצא לי גם לבקר בסרי לנקה בזכות I-Surf. לבית ספר לגלישה הצטרפתי בשנת 2011, ומאז הספקתי לעשות קורס מדריכים מטעם מכללת “וינגייט” ואני עוסקת ביוגה באופן אינטנסיבי. אין דבר שגורם לי יותר אושר מלראות את החיוכים של התלמידים שלנו כשהם מצליחים לעמוד, לתפוס גל לבד או לבצע תרגיל גלישה מורכב.