חוג גלישה שנתי

חוג גלישה מיועד לכל מי שרוצה להפוך את הספורט הנפלא הזה לחלק ניכר מחיי היומיום שלו ולחוות את תרבות הגלישה על כל היבטיה.

החוג מתקיים בין חודשי אוקטובר – יוני, בהם התלמידים חווים את הים ולומדים להיות חלק ממנו. תהליך הסתגלות לתנאי ים והכרתו מקנים לילד/ילדה בטחון וידע שלא יקבל בשום חוג אחר. עצם הגלישה והמפגש עם הים לאורך שנה שלמה (גם בחורף), מאפשר לילדים להיחשף למגוון רחב של תנאי הים וכל מה שיש לו להציע.  כך בעצם מחבר אותם אל הטבע ואל השינויים התמידיים. זה מלמד המון על איך להתמודד עם השינויים, איך להתגבר על המכשולים ולא לוותר. התמודדות עם פחדים והבנה בכלל מה זה פחד. בעצם הגלישה מעבר לספורט שבזה נותנת לנו המון כלים לחיים האמיתיים, כמו : התמודדות עם אתגרים, סבלנות וסובלנות, התמדה, התחייבות, שחרור וכושר הסתגלות. בעצם כל זה מחזק את הביטחון העצמי ונותן כישוריים טובים לעתיד. 

בחוגי גלישה השנתיים יש מגוון תכנים: 

 • גלישת גלים בתנאי ים משתנים. 
 • חתירה על סאפ. 
 • למידה תאורטית ומעשית של הבנת זרמים, רוחות והתמודדות איתם. 
 • יוגה
 • איכות סביבה באמצעות הסברה ודוגמא אישית. 
 • סקייטבורד המדמה גלישה ושיפור טכניקה. 
 • תרגול מעשי של התמודדות עם מצבי לחץ והתערבלות בגלים. 

אנו מאמינים שלכל חניך יש קצב התקדמות משלו, לכן אנו מקפידים לתת יחס והדרכה אישית לכל תלמיד ותלמידה. כל זה על מנת להגיע לתוצאות בצורה יעילה ולספק חווית גלישה מהנה ובטוחה. באיי סרף תוכלו להשתפר וליהנות מגלישה בכל ימות השנה, בליווי מדריכים מנוסים וציוד מקצועי.

אנו מחלקים את הילדים לשלוש קבוצות (מתחילים, מנוסים ומתקדמים).

תלמידים מתחילים: ילמדו את הבסיס ויחזקו את יסודות הגלישה שלהם על מנת שיכלו להתקדם ולעבור הלאה. נתחיל מהתרגול הפשוט על חול (עמידה נכונה, חתירה נכונה, הכרת תנאי הים ועוד) וכמובן תרגול אינטנסיבי של הגלישה במים והתמודדות עם תנאי ים שונים.

תלמידים מנוסים: אלה תלמידים שיש להם כבר את הבסיס והם למדו לתפוס גלים לבד ורוצים להשתפר בגלישה. בקבוצה זו ילמדו פניות שונות, תמרון על הגלשן ואיך לעבור את הגלים בצורה יעילה ביותר. אלה תלמידים שמכירים את הים ויודעים להתמודד עם תנאי ים שונים.

תלמידים מתקדמים: תלמידים בעלי ניסיון של שנתיים לפחות, הרוצים לקחת את הגלישה צעד אחד קדימה. יעבדו על תרגילים מתקדמים (אוף דה ליפ, קאט בק, סנאפ, פלוטר ועוד). תלמידים שגולשים על גלשנים קשיחים ועצמאים לגמרי במים.

חלק ניכר מהשיפור בגלישה הוא שימוש בצילום. אצלנו התלמידים יחוו את הגלישה שלהם ושל חבריהם דרך עדשת המצלמה וכך יקבלו כלים לבחון את הגלישה בעין בוחנת דרך הצילומים של עצמם ושל חבריהם. במהלך החוג נצלם וידאו וסטילס מהמים, יבשה והאוויר.

החוג מתקיים בימי שישי ושבת

רביעי : 16:00 – 17:30 (בשעון קיץ) 15:00-16:30 (שעון חורף) 

שישי: 09:00 – 10:30 (בני נוער)

שישי: 13:30 – 15:00 

שבת: 09:00 – 10:30 

במהלך החוג הילדים מקבלים גלשני לימוד המותאמים  לרמת הגלישה ולממדים של כל ילד וילדה. בנוסף מקבלים חולצת לייקרה ארוכת שרוול למשך החודשים החמים וחליפת גלישה במהלך הימים הקרים. אנו מקפידים לחדש את הציוד שלנו כל שנה ולכן הילדים מקבלים ציוד איכותי המאפשר להם להוציא את המיטב מכישוריהם וליהנות מחוויה חיובית ובטיחותית.

מלבד הגלישה, חשוב לנו מאוד שהילדים יהיו וירגישו חלק ממשפחה אחת גדולה, בה יוכלו לגדול, להתפתח ולקבל ערכים טובים שילוו אותם כל החיים.  אנו דואגים לארגן שני ימי כיף וגיבוש במהלך השנה בחנוכה ובשבועות, הכוללים קמפינג על החוף, ברביקיו והכי חשוב גלישה. פלטפורמה כזו הופכת את הילדים לחברים הכי טובים, מקרבת בין שכבות גיל שונות ומלמדת על עזרה הדדית, תקשורת חיובית והמון בטחון עצמי.

כחלק ממשפחת “בילבונג” אחת לשנה אנו יוצאים לתחרות ובה ישתתפו תלמידים מצטיינים מקבוצת מתקדמים. בנוסף כל תלמידי החוג מוזמנים לתמוך ולהשתתף בחוויה של תחרות גלישה ולפגוש ילדים ממועדונים אחרים בארץ.

עלות חודשית לנרשמים ל-3 חודשים מראש מינימום – לחוג חד שבועי: 390

עלות חודשית לחוג חד שבועי לנרשמים חודש בחודשו: 420 ש”ח 

עלות חודשית לחוג דו שבועי: 600

עלות למפגש חד פעמי: 120

תנאי הרשמה:

 1. הרשמה לחוג הינה שנתית בהוראת קבע בכרטיס האשראי או בצ’קים דחויים לכל השנה.
 2. במידה ומחליטים להפסיק את השתתפותכם בחוג, יופסק החיוב החל מהחודש העוקב. 
 3. ביטול בתחילת החודש יחוייב לפי 100 ש”ח לאימון ולא באופן יחסי. 
 4. יש 10% הנחה אחים הנרשמים לחוגים. 
 5. במידה והילד.ה מפסידים אימונים, מכל סיבה, יתאפשר לבצע השלמה במהלך השנה עד סוף חודש יוני.  אין החזרים על ימים מופסדים.