טיולי גלישה

“ארוגם ביי” – היעד המושלם לטיול גלישה ראשון

בדיוק חזרנו מטיול במלדיביים, ומאז נמרוד לא מפסיק לדבר על טיול גלישה.

נמרוד: “גילי איך הגלים שם? יש שם ריף? והגלים גבוהים? מה הגובה? חייבים לארגן לשם טיול כל החבר’ה, יהיה מטורף!!!”

גילי (בעודו מחייך חיוך מבין): “יש מצב…”

אז מלדיביים זה מוקדם מדי, אבל סרי-לנקה זה בהחלט יעד לגיטימי עבור ילדים.

“רייטים” מושלמים וארוכים שעובדים מצוין בוקר וערב, מלדיביים… אולי בשנה הבאה.

ארגנו טיול במשך חודשים שלמים ולבסוף זה קרה ב-19.8 ועד ה-26.8, ממש לפני סיום החופש הגדול. אין דרך טובה יותר לסיים את החופש.

יצאנו קבוצה לא גדולה מדי ולא קטנה מדי, סה”כ 14. טיסה שערכה “מעט זמן”, בין מעברים והמתנות עשינו מלא צחוקים, שמענו קצת מוזיקה ואפילו שרנו. נרדמנו וקמנו ושוב פעם ישנו ועוד פעם קמנו ואז לבסוף נחתנו בקולומבו בירת סרי-לנקה. כבר אז יכולנו להריח את הים.

בקולומבו פגש אותנו נהג מחייך עם שלט שכתוב עליו I-Surf. קנינו סים קארד והחלפנו לכסף מקומי, ומשם המשכנו במיניבוס מרווח, הישר ל”ארוגם ביי”. הנסיעה ארכה כשש שעות והייתה מלווה בנופים עוצרי נשימה של הרים ירוקים, ניחוח טרופי ושוב המון אנשים מחייכים.

 

כשהגענו לגסט האוס פגש אותנו “המלך פארוק” בעל הגסט האוס וכולם קיבלו חדרים ענקיים וממוזגים. דר שמדווח לרזי על כל צעד דרך וויבר וואטסאפ, נמרוד המבוגר האחראי שדואג ליונתן אחיו הקטן והליצן, ויצ’ה סביצ’ה החתיך, יאני שלכולם עוזר – כולם בחדר של בנים, ורזי שהצטרף הישר מתאילנד המפנקת. בחדר של הבנות ישנות שתי אמהות – לישה ויעל, דניאל המקסימה ושיר החריפה. דני ואנג’י בחדר הסמוך, וגילי ואני בחדר שאליו באים כמו עליה לרגל לטפל בפצעים או לתקן גלשנים. לאחר שהתמקמנו בחדרים ושתינו שייק בננה מפנק, לא בזבזנו אף לא דקה וארגנו לנו טוקטוקים לנסיעה לחוף הכי קרוב  הנקרא “וויסקי פוינט”. לפרטים על תאריכים והרשמה לחצו כאן לדף יצירת קשר והשאירו פרטים > צפו בסרטון מהטיול האחרון שלנו: