קטמרן דייג מבית LiveWatersports

קטמרן דייג מבית LiveWatersports

מה זה קטמרן דייג?

מדובר במוצר מהפכני בתחום גלשני עמידה. הקטמרן מיוצר בארה”ב פלורידה והומצא על ידי זוג יזמים סופר יצירתיים (ג’ון וג’ואנה קלקנר)  שחיפשו להגדיר מחדש את גלשני החתירה בעמידה (סאפ) בכך שיענו על צרכים של חותרים רבים, באשר הם: בין אם מדובר באנשים מבוגרים שמחפשים להנות מחתירה רגועה, משפחות שרוצות זמן בילוי הרפתקני או ספורטאים ודייגים מנוסים שרודפים אחרי אתגרים והרפתקאות.

התוצאה היא עיצוב ובניה מהפכניים בתחום הסאפ, כך שהם סופר יציבים ומאוד קשה להתהפך איתם והכי חשוב הם מספיק רב גוניים כדי להתאים ליוגה, דייג, גלישת רוח, קייק או סתם לחתירה מהנה.

בעצם לקחו מבנה של שני בידונים כמו בקטמרן והקטינו את זה לגודל של סאפ גדול. החומר ממנו הוא עשוי הוא חומר קל אך חזק מספיק לספוג מכות ולא להישבר.

הקטמרן דייג הוא בעל עיצוב צעיר ויוקרתי, מגיע במגוון צבעים ושני גדלים בהתאם לצורך.

הקטמרן דייג מושלם לדייגים שנמאס להם לסחוב קייקים כבדים ולשנע סירות עם נגררים וכל הזמן לחשוב איך לשפצר כדי להגיע לנוחות מירבית.  מדובר במוצר חכם שיש בו את כל האיבזור ושפצורים כדי שתוכלו להתרכז רק בדייג ולהנות עם חברים בנוחות ויציבות מירבית ואפילו לשתות בירה תוך כדי.

ניתן לשוט איתו עם משוט רגיל כמו של כל סאפ סטנדרטי או להלביש עליו מנוע מכל חברה שתרצו, תלוי מה אתם מחפשים. אפשר להלביש עליו 4 חכות ולהניח צידנית/כיסא עליו תוכלו לשבת בנוחות. בזכות מבנה שני הבידונים מדובר גם בסאפ מאוד מהיר גם לחתירה וגם לשייט עם מנוע או מפרש.

השינוע שלו לחוף מאוד קל, יש לו ידית נשיאה נוחה ורכה ואפשר להניח אותו בקלות רבה על הגגון של הרכב.

דייג מקטמרן

למה קטמרן דייג?

יציב יותר

מבנה הקטמרן מספק יציבות ללא תחרות, הבידונים הכפולים מאפשרים למשתמש ללכת מצד לצד, קדימה ואחורה ביציבות מוחלטת.
בכך מאפשרים שטח גדול אמיתי שניתן למימוש על ידי החותר.

מהירות

יתרון נוסף של מבנה הקטמרן הוא הביצועים שלו במים, מה שמאפשר לגלשן לשוט על שטח חיכוך קטן יותר מהסאפ הטיפוסי וזה מתבטא בביצועים ובמהירות על פני המים.
הקלות שבחתירה מושלמת עבור חותרים מנוסים, פשוטה וקלה לחותרים חדשים.

יכולת נשיאה

הקטמרן מעוצב בהשראת המוח ההרפתקני של החותר.
המפתח להרפתקאה מוצלחת הוא העירכות עם כל הציוד שיתכן ותצטרך. הקטמרן מספק יכולת נשיאה מרשימה של 320 ק”ג, לוודא שתוכל לקחת איתך את כל הציוד שתצטרך או אפילו חבר או שניים.

דייג מקטמרן
גלילה לראש העמוד