קייטנת גלישה סוכות 2022

גלישת גלים הינו ספורט ימי נחשק, אשר מזוהה עם חופש ואהבה לסביבה והטבע. זהו ספורט מומלץ לילדים, המקנה להם בטחון עצמי, כישורים חברתיים ואף מסייע להפרעות קשב וריכוז.

קייטנת הגלישה שלנו הינה דרך נפלאה לחוות את החופש והסיבה היא פשוטה, אצלנו הילדים מקבלים את מה שהם צריכים – פעילות ספורטיבית, בטוחה, הנותנת הנאה וסיפוק.

אנו מאמינים שכל ילד וילדה הם עולם ומלואו המצריכים גישה אישית. על כן, אנו דואגים בראשונה להתאים את ההדרכה לרמת הגלישה של החניך בכדי שיוכל להשתלב באופן הכי ״חלק״ במסגרת החדשה. כמובן שכל זאת יכול להתקיים רק בזכות הגישה החיובית של מדריכינו, שהינה מהות הספורט הזה.

קייטנת הגלישה של I-SURF

הקייטנה מתקיימת בחוף הדרומי של ״סירונית״ בנתניה, המתאפיין בגלים עדינים הנשברים מעל קרקע חולית ורדודה שהיא הסביבה האידאלית לכל גולש. בחוף ישנו שובר גלים העוזר לרכך את הגלים אשר הופך אותם לידידותיים ללימוד גלישה וכך מתאפשרת למידה בטוחה בתנאים מעולים.


החוף בעל חניה מוסדרת, מסעדות, מלתחות ושירותים חדישים ובאזור הפעילות ממוקמת סוכת מציל וחובש זמין למשך היום.


אנו פועלים עם רישיון עסק וביטוח ובאישור משרד החינוך, מנהלת החופים עיריית נתניה, קב”ט הרשות ומשרד הבריאות.


הפעילות בהדרכת מדריכים מוסמכים, בעלי ידע וניסיון של שנים בגלישת גלים. חשוב להדגיש שבאיי סרף אנו שמים דגש על יחס חם וחוויה בטיחותית.


קייטנת הגלישה שלנו ייחודית משום שהיא נותנת פיתרון לגולשים מתחילים ומנוסים כאחד. ישנה חלוקה לקבוצות גיל ולרמות לפי יחס של 6 ילדים על כל מדריך וזאת על מנת לשמר את איכות ההדרכה והיחס האישי.


כל ההדרכות וההפסקות מתקיימות בצל, עם מים צוננים לשתייה הזמינים לאורך כל הפעילות ובנוסף מוצעים פירות עונה טריים ומזינים במטרה לשמור על רמת אנרגיה גבוהה.

סדר היום

8:30 – נפגשים בחוף, מקפידים על שתיית מים ומריחת קרם הגנה ויושבים לשיחת בוקר. בכל בוקר מדברים על נושא חדש במטרה לספק ידע וכלים להתמודדות עם הים, וכך להקנות לילדים בטחון. נושאים עליהם נדון: איך נוצרים גלים, מבנה הגלשן, כללי זהירות ובטיחות במים, תזונה נכונה, היסטוריית הגלישה, איכות הסביבה ועוד…

9:15 – לאחר מספר תרגילי מתיחות וחימום נכנסים לגלוש ומיישמים את הידע שקיבלנו.

11:00 – הפסקת צהריים במהלכה אנו דואגים לשתות המון, לנוח בצל וכמובן לאכול פחמימות על מנת שתהיה לנו אנרגיה להמשיך את היום.

11:45 – חוזרים לגלוש!

13:00 – חוזרים הביתה.

מה מקבלים בקייטנת הגלישה של I-SURF?

בקייטנת הגלישה שלנו, תקבלו את כל הציוד הנדרש עבורכם הכולל חולצת גלישה ששומרת עליכם מקרני השמש ומונעת חיכוך עם הגלשן, גלשן גלים איכותי המותאם באופן אישי לכל חניך וחניכה, קל לגלישה השומר על בטיחות המשתתפים. מים מינרלים צוננים זמינים לאורך כל היום ובנוסף כל משתתף מקבל חבילת שי מתנת BILLABONG.

תאריכי קייטנת סוכות 2022

9.10 יום א׳
11.10 יום ג׳
12.10 יום ד׳
13.10 יום ה׳
18.10 יום ג׳

*ניתן להירשם למספר ימים שונים שלא בתאריכים עוקבים. לדוגמה יום א׳ ויום ד׳. אנחנו כן ממליצים לשמור על הרצף, מכיוון שכך נייצר רצף למידה יותר טוב וגם חיבור למדריכים. 

מחירון קייטנה

חמישה ימים 990 ש״ח
ארבעה ימים 800 ש״ח
שלושה ימים 700 ש״ח
יומיים 500 ש״ח
יום בודד 250 ש״ח

* 10% הנחה לאחים מהסכום הכולל

הסעות

אנו עובדים עם חברת הסעות בעלת אישורים נדרשים לצורך הסעת ילדים (רישיון עסק, ביטוח, אישור בטיחות ונהגים מוסמכים). ההסעות מאזור נתניה והמושבים שבסביבה, כפר סבא, רעננה, הוד השרון והמושבים בסביבה בעלות של 40 ש”ח ליום (הלוך-חזור).

מה עלי להביא?

מומלץ להביא מגבת ובגדים יבשים להחלפה.

אז איך נרשמים?

בלחיצה על כפתור ההרשמה מטה.

לפרטים ושאלות חייגו: 0527381878
גלילה לראש העמוד