שיעורי גלישה

בכמה שנים האחרונות, מאז שענף הגלישה נכנס יותר לתודעה הישראלית שלנו, אני נתקלת ביותר ויותר אנשים שאומרים לי משפטים כמו: “וואו, את גולשת? איזה מדליק!” “ורגע את הולכת לים עם הגלשן?” “ואת לא מפחדת?” ואז בד”כ מגיעה אנחה נוסטלגית ובסופה “תמיד רציתי ללמוד לגלוש”.

אז אותם אנשים מתחלקים לרוב לשניים: אלו שממשיכים לחלום ולאלו שעושים עם החלום הזה משהו, ובמקום להירשם שוב פעם לחדר כושר פשוט הולכים על זה בכל הכוח עם הדרכה אישית.

דוגמא אחת מוצלחת במיוחד…

שתי אימהות שהן גם אחיות, דפני והדס, ששני הבנים שלהן נמצאים בחוג גלישה שלנו. הן החליטו ללכת על זה ולהפוך את החלום שלהן למציאות. פעם בשבוע הן נפגשות עם גיל (לפעמים גם פעמיים), ומדהים לראות איך עם כל שיעור הן משתפרות יותר ויותר.

מכיוון שההדרכה היא מאוד אישית, פרטנית וממוקדת, הן מקבלות את מלוא התמורה מבחינת פעילות גופנית, שאגב לא באמת מורגשת, כי כשנהנים לא באמת מרגישים שעובדים, וגם מבחינת קצב ההתקדמות.

דפני והדס הן דוגמא אחת מבין כל כך המון, ששיעור גלישה פרטי זה משהו שיכול להתאים לכל אחד ואחת, לא משנה מה הרמה שלו/ה, כי באיי סרף אנחנו דואגים להתאים את הקצב לתלמיד/ה ולתת לו או לה את מה שהם צריכים באמת.

קצת על שיעור הגלישה

לפני הכל אנחנו מדברים, על מנת להבין מה הרמה שלכם. במידה ואין ניסיון אז מתחילים ממש מהתחלה:
על תנאי הים, זרמים ואיך מתמודדים איתם, מבנה הגלשן, שכיבה נכונה על הגלשן ולבסוף עמידה נכונה.

אבל זה ממש לא סוף, אלא ההתחלה. בשלב זה אנו ניכנס למים ונלמד לחתור, להתייצב ולגלוש על הגלים לכיוון החוף.
משך השיעור הוא שעה, ואחד היתרונות בשיעור גלישה פרטי הוא שניתן לבחור חוף בהתאם לרמה של הגולש/ת ובשעה הנוחה לכם, וזה אדיר.
במהלך השיעור תקבלו את ציוד הגלישה, שמותאם אישית: גלשן לימוד, חליפת גלישה בחורף וחולצת גלישה בקיץ.

מאוד מומלץ לשמור על קצב שיעורים קבוע על מנת להשתפר ולהתקדם, מה שבהחלט יחדיר עוד יותר מוטיבציה ויעזור לכם לחיות אורח חיים בריא ומהנה.

אז אל תהססו ותקפצו למים יחד איתנו! לחצו כאן להרשמה >​